Tehnikaülikooli Akadeemiline Meeskoor

Menüü

Sisukord

Toetajad

Stora Enso Kaubamaja.ee KUKU Saku Õlletehas Tallinna Tehnikaülikool Hansabuss

Meeskoori uudised

Meeskoor tõmbas lauluaastale joone alla

24.05.2016

23. mail TTÜs toimunud Tehnikaülikooli Akadeemilise Meeskoori üldkoosolek kuulas ära president Janno Rohelsaare, peadirigent Peeter Perensi ja laekur Raul Marki aruande lõppeva tegevushooaja kohta ning kinnitas uue juhatuse hooajaks 2016/2017.

Lõppenud hooaeg oli juubelihooaeg – läbi terve lauluaasta tähistas Eesti suurim meeskoor oma 70. sünnipäeva ja see pani see pitseri kogu hooajale. Nii president kui peadirigent tõid I poolaastast välja sügisese juubelituuri Eestis, mille käigus esineti koos kohalike poistekooridega, kevadise poolaasta tähtsündmusteks olid kindlasti esinemised Pärnu, Tartu ja Tallinna esinduslavadel ning kontsertreis Suurbritanniasse, kus Londonis oli võimalus esineda koos Eesti hetkel nimekaima ooperisolisti Ain Angeriga.

Kaks nädalat tagasi eelmisel üldkoosolekul järgmiseks hooajaks ametisse valitud president Janno Rohelsaar esitles koorile uut juhatust, mille koosseis on järgmine:

President Janno Rohelsaar

Peadirigent Peeter Perens

Dirigent Siim Selis

Koorivanem Vahur Talvik

Välissuhtleja Andres Järv

Kroonik 1 Ilja Maljutenko

Kroonik 2 (turundus) Margo Siimon

Laekur Raul Mark

Varahoidja Peeter Aruvald

Noodikogu hoidja Mart Ratas

Asjaajaja Thorny Valk

I tenori vanem Sander Kaleva Sinijärv

II tenori vanem Ott Lehtmets

Baritoni vanem Aivar Koodi

Bassi vanem Dan Rodionov

Üldkoosoleku poolt ametisse kinnitatud juhatus asub ametisse augusti alguses, kui Metsakalmistul leiab aset meeskoori kalmistupäev, millega mälestatakse meie seast lahkunud lauluvendi.

Ehkki lauluaasta kokkuvõtted on tehtud, ei ole lauluaasta ise veel läbi. Juba lähipäeval asuvad tipi laulumehed taas teele ning seda üle pika aja taas autoralli formaadis. Seekordne sõit on aga üsna pikk, sest juba 2. juuni õhtul ootab Tehnikaülikooli Akadeemilist Meeskoori finiš Lõuna-Saksamaa väikelinnas Kandernis.

Arhiiv

Kõik uudised aastast: